Show Biz

Fifi publikon këngën e re ‘Indiane’


Publikuar më:


Artistja e njohur kosovare, Fifi ka publikuar projektin e ri ‘Indiane’ 

Fifi është treguar unike dhe tejet atratikve edhe në këngën e re, shkruan Indeksonline.

Tekstin e këngës e ka shkruar vetë artistja, ndërsa muzikën e ka bërë Kledi Bahiti.

Në këtë videoklip këngëtarja është paraqitur me flokë të bardha.

Kënga e fundit ishte ‘Zogo’ që u pëlqye nga publiku.

To Top