Show Biz

Fifi nuk përmbahet, i bën kërkesë publike Ardit Gjebresë


Publikuar më:


Këngëtarja Filloreta Raçi- Fifi, arriti suksesin e radhës në karrierë, kështu duke mposhtur emrat të mëdhenj të skenës dhe duke u renditur e treta në ‘’Kënga Magjike’’, shkruan lajmi.net.

Përveç që rrëmbeu çmim, projekti muzikor ‘Psikopatja jote’ të cilën e interpretuan mrekullisht bashkë me Mc Kreshën u mirëprit shumë nga publiku.

Gjatë intervistës së fundit te ‘E diela shqiptare’ ishin pikërisht Fifi me Kreshën ata të cilën e kënduan këngën në fjalë por kësaj here pak më ndryshe pasi u është bashkangjitur edhe një zë, ai i Ardit Gjebresë.

To Top