Uncategorized

Eskalon situata, protestuesit ‘pushtojnë’ zyrën popullore të presidentit (VIDEO)


Publikuar më:


Protesta në Shkup

Ata e kanë thyer derën e zyres dhe janë futur brenda, raporton “Tv Shenja”.

Protestuesit vazhdojnë të gjuajnë me gurë dhe kështu e kanë demoluar zyrën popullore të Presidentit.

The post Eskalon situata, protestuesit ‘pushtojnë’ zyrën popullore të presidentit (VIDEO) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top