Uncategorized

Edi Rama nesër në Kosovë


Publikuar më:


Edi Rama, kryeministër i Shqipërisë

Klan Kosova merr vesh nga burime të saj se kryeministri shqiptar do vijë ta përcjellë finalen e Superligës së  basketbollit në mes  Sigal Prishtinës dhe Pejës që do luhet nesër në ora 19:30.

Kryeministri Rama është një fans i madh i basketbollit, madje në të kaluarën ka qenë edhe basketbollist aktiv, njofton KlanKosova.tv

Nuk përjashtohet mundësia që Rama të ketë takime jo formale me liderë të pozitës dhe opozitës gjatë qëndrimit të tij në Kosovë.

The post Edi Rama nesër në Kosovë appeared first on Lajminet.

Comments
To Top