Uncategorized

Dy shqiptarë arratisen nga qelitë e paraburgimit në Selanik


Publikuar më:


Foto-ilustrim

Ata janë të moshës 33 vjeç dhe 42 vjeç, të cilët ishin të arrestuar për vepra të ndryshme penale, përfshirë edhe vrasje në vitin 2009, ngjarje e ndodhur në Selanik si dhe për trafik droge.

Nuk jepen shumë detaje në lidhje me këtë ngjarje./ lajmi.net

The post Dy shqiptarë arratisen nga qelitë e paraburgimit në Selanik appeared first on Lajminet.

Comments
To Top