Show Biz

Dy Ferizajasët, Labi dhe Fidan Ahmeti vijnë me Super HIT


Publikuar më:


Dy ferizajasët Labinot Tahiri dhe Fidan Ahmeti kanë publikuar së fundi këngën “Ja le zemres pike”. Kënga është publikuar sot (09.12.2018) dhe po pritet mirë nga audienca deri më tani! Kënga dhe klipi është realizuar nga produksioni RGB Entertainment dhe u publikua nga Produksioni Muzikor “Ximi”.

Kliko linkun e klipit:

https://www.youtube.com/watch?v=1_qyotl2AZw&feature=youtu.be

To Top