Show Biz

Dy ditë pasi u bënë prindër, Mozzik dhe Loredana lajmërojnë koncert në Ferizaj


Publikuar më:


Loredana nuk e ka ndër mend të pushojë!

Çifti që ka pak ditë që janë bërë prindër, kthehen në Kosovë.

Ata madje kanë lajmëruar se do të mbajnë një mbrëmje muzikore në një nga klubet në qytetin e lindjes së reperit, Ferizaj, shkruan Gazeta Express.

Loredana para dy ditëve ka sjellë në jetë vajzën e tyre, të cilës ia kanë vënë emrin Hana./Gazeta Express 

To Top