Show Biz

Dua Lipa ‘pushtoi’ Hong Kong-un


Publikuar më:


Dua Lipa ëshë në kulmin e karrierës së saj ku përveç hiteve të mëdha ajo po mban koncerte në vende të ndryshme të botës.

Aktualisht Dua po qëndron në qytetin e Hong Kongut dhe nga atje ajo është shfaqur me një stil të veçantë të veshjes.

E veshur me ngjyra të kuqe dhe pantallona të shkurt me ngjyrë të zezë Dua edhe këtë herë dëshmojë që përveç zërit unik ajo është një femër mjaft e guximshme në veshje.

Ndërsa, Dua Lipa ka finalizuar me videoklip këngën ‘One Kiss’ në bashkëpunim me Calvin Harris dhe pritet ta lansoj shumë shpejt. /Gazeta Shneta/

To Top