Show Biz

Dua Lipa me veshje tradicionale indiane


Publikuar më:


Këngëtarja Dua Lipa ndodhet në pushime me të dashurin e saj.

Dua dhe i dashuri i saj kanë zgjedhur Indinë për të pushuar dhe nga atje me fansat po ndajnë foto nga më të ndryshmet, shkruan lajmi.net

Këngëtarja shqiptare madje e ka provuar një veshjen tradicionale indiane e cila i shkon mjaft shumë.

‘’Në Tempullin Ganesh në Jaipur. Një zonjë jashtë tempullit më ndihmoi dhe më mësoi se si të veshja sarin tim para se të hyja. Ne u bashkuam me vendasit dhe morëm trajtime pë zotat dhe njerëzit brenda’’, ishin ndër të tjera fjalët e Dua-s.

To Top