Uncategorized

Digjet makina e një polici në Mirditë


Publikuar më:


Foto ARKIV

Sipas burimeve, në orën 05:15 minuta të ditës së djeshme, makina tip “Benz” e cila ishte e parkuar, është hedhur në erë.

Policia ka gjetur në vendin e ngjarjes dy copa fitili që mësohet se kanë ndezur lëndën plasëse. Mjeti thuhet se është në pronësi të punonjësit të policisë së Komisariatit të Mirditës, Aleksandër D. Blutë e Mirditës kanë nisur punën për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

The post Digjet makina e një polici në Mirditë appeared first on Lajminet.

Comments
To Top