Uncategorized

Dhunohet dhe grabitet studentja në mes të Tiranës


Publikuar më:


Dëshmitarë nga vendi i ngjarjes thanë se, një grabitës i mori vajzës telefonin. Në momentin e ngjarjes, e reja, që mësohet se është studente, nuk e ka lëshuar telefonin nga dora.

Por hajduti më pas e ka sulmuar duke e goditur dhe rrëzuar. E reja ka rënë në tokë, ndërsa mësohet se është rrëzuar në një shkallë pallati, duke marrë disa dëmtime.

The post Dhunohet dhe grabitet studentja në mes të Tiranës appeared first on Lajminet.

Comments
To Top