Uncategorized

Del videoja e plotë, ja si ndodhi supergrabitja në Rinas


Publikuar më:


Në video duket qartë momenti kur makina ngjyrë e kuqe e grabitësve kalon në të gjithë pistën dhe shkëmbehet me automjete të tjera të aeroportit.

Megjithatë, asnjë prej këtyre nuk reagon dhe grabitësit përfunduan me sukses misionin, duke marrë shumën e parave dhe duke u larguar pa asnjë problem.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=rGTgCMd0bF0?feature=oembed&w=640&h=360]

.

Comments
To Top