15,06,2024

Policia e njihte vrasësin e Almirit, ai krenohej me krimet e tij (Foto)

Must Read
Burg / foto ilustruese

Portali Telegrafi.com ka publikuar dy nga postimet e maqedonasit 30-vjeçar, ku lavdërohet me bëmat kriminale.

I kishte bërë krimet, e kur publikoheshin veprat e tij si lajme nëpër portale ai i shpërndante dhe ishte i lumtur, e shpesh edhe komentonte.

“Për këtë ia vlen të rrish në stacion”, komentonte Iliq për veprën e tij ”Padi për vozitësin që e lëndoi policin”.

“Kanë filluar të më nxjerrin edhe nëpër lajme” shkruante mbi lajmin ”Shoferi i dehur e ka ofenduar policin”.

Iliq është në paraburgim 30 ditë, Almiri u varros të shtunën, ndërsa familja dhe opinioni i gjerë publik në Maqedoni, jo vetëm ai shqiptar, kërkojnë dënim maksimal, që mund të jetë burg i përjetshëm.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img