Sport

‘ÇMENDURI’!!! Reali ofron 150 mln euro dhe një lojtar për super-yllin


Publikuar më:


Real Madridi po përgatitet që të bëjë një çmenduri në afatin e verës.

Klubi spanjoll po mendon që të bëjë disa largime dhe transferime në verë, e që do të shpenzoj shuma të majme

Real Madridi tashmë ka bërë me dije se shënjestra e tyre është Mohamed Salah, ku tashmë kanë gati ofertën për të, përcjell ORAinfo.

Madrilenët po mendojnë që t’i ofrojnë Liverpoolit Lucas Vasquezin dhe 150 milionë euro, për ta transferuar në verë egjiptianin./ORAinfo/

To Top