Show Biz

Cima e pranon që është babai i vëllezërve Mziu! (Video)


Publikuar më:


Janë këngëtarët më të dashur për fasnat e tyre, që të pestë janë vëllezër dhe këndojnë bashkë, shkruan Kosovarja.

Të ftuar në emisionin humoristik “Kojshia Show”, këtë javë ishin vëllezërit Mziu dhe nëna e tyre dhe humoristi Rasim Thaçi – Cima.

Se çfarë i bëri Cima nënës së këngëtarëve në fjalë, mund ta shihni në emisionin e plotë mund ta shihni në videon e më poshtme./Kosovarja/

Comments
To Top