Uncategorized

Berisha e akuzoi se ka kërcënuar pedagogun, ja çfarë ka thënë Emiljano Shullazi në polici


Publikuar më:


Mësohet se Shullazi ka mohuar të ketë kërcënuar Mynyr Konin.

“Nuk kam kërcënuar askënd. Nuk e njoh atë njeri dhe s’kam lidhje me të”, mësohet të ketë thënë Shullazi në Polici.

Nga ana tjetër, reagoi edhe vetë kandidati Mynyr Koni, i cili tha se do të vazhdonte garën për rektor të UT-­së, por pa përmendur kërcënimet. Ndërkohë që nga blutë e Tiranës mësohet se u ushtruan kontrolle edhe në banesën e tij në “Rrugën e Kavajës”.

The post Berisha e akuzoi se ka kërcënuar pedagogun, ja çfarë ka thënë Emiljano Shullazi në polici appeared first on Lajminet.

Comments
To Top