21,04,2024

Agim Agushi thyen një tjetër rekord botëror me topin (Foto)

Must Read

foto

Agim Agushi theu në Shkodër rekordin botëror në disiplinën “Xhunglim i topit me kokë kur makina është në lëvizje”.

Ai, i shoqëruar nga familjarë dhe përkrahës të tij, u pritën në Hollin e Bashkisë Shkodër nga znj. Voltana Ademi, kryetare e Bashkisë Shkodër.

12983941_853166148122587_7197625773513841408_o-700x467

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img