Uncategorized

Berisha bën thirrje që të armatosen të gjithë qytetarët


Publikuar më:


Sali Berisha

Ai ka thënë se shqiptarët duhet të armatosen për të mbrojtur pasurinë e tyre.

“I bëj thirrje të armatosen të sigurojnë armë për të mbrojtur pasuritë e tyre sepse nuk kanë asnjë siguri. Ju garantoj se opozita dhe qytetarët janë të gatshëm dhe ju të mos gjeni vrimë miu ku të futeni. Po po të armatosen. Të armatosen të gjithë qytetarët. T’u japim të drejtë të gjithë qytetarëve të armatosen, me këtë organizatë kriminale nuk ka rend e qetësi. Këta që hidhen sigurinë ia japin bandat me uniform dhe pa uniformë”, ka thënë Berisha në Kuvend.

The post Berisha bën thirrje që të armatosen të gjithë qytetarët appeared first on Lajminet.

Comments
To Top