Uncategorized

Berat, përplaset nga makina dhe përfundon në kanal,vdes 80-vjeçarja (Video)


Publikuar më:


Aksidenti ka ndodhur rreth orës 22:00  të mbrëmjes ku Vezire Ozuni po kalonte rrugën për të ikur në shpi ka përfunduar në kanal nga goditja e makinës.

80-vjeçarja menjëherë është transportuar për në spitalin rajonal të Beratit ku ka humbur jetën .

Në vendngjarje ka mbërritur policia ku po kryhen hetimet për shkaqet e aksidentit.

Ndërsa drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=4Tp-qbbfRsQ?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Berat, përplaset nga makina dhe përfundon në kanal,vdes 80-vjeçarja (Video) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top