Uncategorized

Basha-Ramës: Reflekto dhe prano rekomandimin e 88-të të Venecias


Publikuar më:


Lulzim Basha

“Të ftoj të reflektosh, të qetësohesh, PD dhe unë jemi gati t’i japim Shqipërisë një drejtësi të pakur politikisht dhe të ftojmë ta pranosh rekomandimin e 88-të të Komisionit të Venecias”, u shpreh Basha.

The post Basha-Ramës: Reflekto dhe prano rekomandimin e 88-të të Venecias appeared first on Lajminet.

Comments
To Top