Uncategorized

Basha: Nesër fakte tronditëse për implikimin e Tahirit në trafikun e drogës


Publikuar më:


Lulzim Basha

 

“Në Romë me përfaqësuesit më të lartë politiëe mbi gjendjen e rënd të vendit dhe të nesërmen evropiane të Shqipërisë. Nesër fakte të reja tronditëse mbi implikimin e Tahirit dhe të emëruarve të tij në kultivimin dhe trafikun e drogës”, ka shkruar ai në rrjetin social facebook.

The post Basha: Nesër fakte tronditëse për implikimin e Tahirit në trafikun e drogës appeared first on Lajminet.

Comments
To Top