Uncategorized

Asgjësohen 3100 rrënjë kanabis


Publikuar më:


Kanabis Sativa

Policia shqiptare bën të ditur se droga është gjetur në vendin e quajtur “Gropa e Odries”, në fshatin Odrie.

Ndërkohë policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Mësohet se materialet procedurale i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër, për veprën penale “Kultivimi i lëndëve narkotike”.

The post Asgjësohen 3100 rrënjë kanabis appeared first on Lajminet.

Comments
To Top