07,12,2023

Burg pedofilit 46-vjeçar shqiptar, ngacmonte të miturat (FOTO)

Must Read

Mediat greke kanë publikuar foton e shqiptarit, por nuk bëjnë të ditur emrin e tij. Sipas tyre, vajzat e abuzuara ishin të moshës 13 deri në 15 vjeç.

Gjykata ka vendosur ndaj tij masën e arrestit me burg, dhe mësohet sipas mediave greke se shqiptari ka pranuar disa nga sulmet ndaj të miturave.

46-vjeçari u arrestua para pak ditës pas denoncimeve të shumta që kishin bërë prindërit e vajzave të mitura. Sipas dëshmisë së tyre, një i panjohur që qarkullonte me biçikletë i ngacmonte vajzat e tyre./Express

screenshot-2_1465312112-304712 screenshot-1_1465312111-687567 screenshot-3_1465312110-2261429 screenshot-1_1465312174-14880

The post Burg pedofilit 46-vjeçar shqiptar, ngacmonte të miturat (FOTO) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img