Uncategorized

Arrestohet shqiptari 42-vjeçar, mbante kokainë në kapele


Publikuar më:


Arrestim, Ilustrim

Pas ndalimit atij iu gjet 33 gram kokainë e cilësisë më të lartë. Pas kontrolleve në rajonin e policisë, nga shenjat e gishtave rezultoi se ndaj tij ishte dhënë dhe një dënim me dy vite burg, për trafik droge.

The post Arrestohet shqiptari 42-vjeçar, mbante kokainë në kapele appeared first on Lajminet.

Comments
To Top