07,12,2023

Përplasje në Kuvend, Noka i shkon te foltorja Ramës (Video)

Must Read
Edi Rama

Ishte replika mes kryeministrit Edi Rama dhe deputetit demokrat Flamur Noka që ka çuar në një debat me tone të larta.

Rama iu drejtua deputetit Noka duke i thënë që të mos bëhej pjesë e një tufe.

Noka është ngritur nga vendi, duke vajtur në drejtim të foltores, nga ky po fliste kryeministri.

Menjëherë kanë ndërhyrë punonjësit e Gardës duke rrethuar Kryeministrin.

Pas kësaj, seanca është ndërprerë.

The post Përplasje në Kuvend, Noka i shkon te foltorja Ramës (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img