Uncategorized

Arrestohet roja i karburantit për vrasjen e Beqirit në Elbasan


Publikuar më:


Në pranga është vënë Shkëlqim Salla, 42 vjeç, banues në fshatin Godolesh të Elbasanit.

Ai u arrestua “për moskallëzim të krimit”, pasi duke qenë roje i karburantit në vendin ku ndodhi ngjarja, dyshohet të ketë parë ngjarjen dhe të mos ketë kallëzuar.

Gjatë këqyrjes së vendit të ngjarjes, grupi hetimor ka gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale 6 gëzhoja, kalibër 9mm, 2 copa predha.

Në komisariat janë shoqëruar edhe 15 persona të tjerë.

The post Arrestohet roja i karburantit për vrasjen e Beqirit në Elbasan appeared first on Lajminet.

Comments
To Top