Uncategorized

Arrestohet për ryshfet gjyqtari Ibrahim Hoxha


Publikuar më:


arrestim, foto ilustrim

Në pranga të policisë mësohet se ka rënë gjyqtari Ibrahim Hoxha si dhe i biri, Ledion Hoxha.

Arrestimi i tyre ka ardhur pasi ata kanë marrë 6 milionë lekë për një vendim. Ledion Hoxha ishte futur në lokal për të marrë paratë. /tvklan.al

The post Arrestohet për ryshfet gjyqtari Ibrahim Hoxha appeared first on Lajminet.

Comments
To Top