17,04,2024

Gold AG publikon këngën “Trim Jezerci”

Must Read

“Trim Jezerci” mban titullin kënga më e re e reperit të njohur Gold AG. Kjo këngë i është kushtuar dëshmorit të kombit nga Jezerci i Ferizajt, Afrim Kalanica.
Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge është përkujdesur vetë reperi, orkestrimin e ka bërë Burim Krasniqi , kurse videoklipin e ka realizuar produksioni “Imagine”.
Pjesë e këtij videoklipi, janë edhe prindërit e dëshmorit nga Ferizaj.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img