Uncategorized

Arrestohet pedofili 73-vjeçar, që abuzoi me 7 vjeçaren


Publikuar më:


Arrestim, Ilustrim

I arrestuari është shtetasi me iniciale T. T.

Burime policore bëjnë me dije se denoncimi për rastin nëm fjalë është bërë nga nëna e viktimës.

“Vajza ka qenë duke u kthyer nga shkolla, ndërsa pedofili e ka ndaluar dhe ka kryer sulm seksual mbi të”, thuhet në komunikatën e policisë.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

The post Arrestohet pedofili 73-vjeçar, që abuzoi me 7 vjeçaren appeared first on Lajminet.

Comments
To Top