03,12,2023

Arrestohet pastruesi që deshi të dhunojë migranten

Must Read
Arrestim / foto ilustruese

Policia italiane thotë se pastruesi 53 vjeç është xhiruar nga kamera të fshehura se si ka bërë përpjekje që të nxis vajzën të shkojnë bashkë në tualet, duke i premtuar se do t’i jap çamçakëz nëse pajtohet.

Pastruesi po akuzohet për dhunë seksuale dhe nxitje të prostitucionit me minor.

Policia në Raguza, përmes një komunikate kanë thënë se ata e kanë hetuar rastin pasi për këtë janë paralajmëruar nga një punonjës i një strehimore ku qëndronte vajza prej se kishte shkuar në Sicili. Punonjësi i strehimores ka thënë se adoleshentja, e cila gjendet në këtë pjesë të Italisë pa përcjellje, refuzonte të shkonte në shkollë.

Policia ka thënë sot se hetimi tyre, që përfshinte edhe konfiskimin e kompjuterit të pastruesit, tregon për “indikacione serioze të fajit”.

The post Arrestohet pastruesi që deshi të dhunojë migranten appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img