Uncategorized

Ambasadori francez: “Euro 2016” ndryshoi perceptimin për shqiptarët


Publikuar më:


Tifozë shqiptarë në Lion

“Ishte shumë më ndryshe nga çfarë kemi parë. ‘Euro 2016’ ndryshoi perceptimin që ekzistonte për shqiptarët. Imazhi i Shqipërisë ka ndryshuar në dy drejtime. Keni një tifozëri fantastike dhe një ekip shumë të mirë”, ka thënë Fittousi nga qyteti i Beratit.

Ambasadori francez në Shqipëri

The post Ambasadori francez: “Euro 2016” ndryshoi perceptimin për shqiptarët appeared first on Lajminet.

Comments
To Top