Show Biz

Albumi i Dua Lipës, në krye të dhjetëshes në Mbretërinë e Bashkuar


Publikuar më:


Albumi i Dua Lipës, në krye të dhjetëshes në Mbretërinë e Bashkuar

Dua Lipa vazhdon të jetë një nga emrat më të kërkuar në botë.

Ylli kosovar falë talentit dhe punës, po arrijnë të kryesojë listat në kanale muzikore.

Së fundmi këngëtarja vjen me një tjetër lajm të mirë sa i përket karrierës artistike muzikore.

Ajo tregon se albumi i saj që ka lansuar vitin e kaluar është në krye të dhjetëshes në Mbretërinë e Bashkuar, teksa falënderon të gjithë mbështetërsit dhe fansat e saj.

To Top