Uncategorized

Aksidentohen nxënësit në Pukë, katër të lënduar


Publikuar më:


Nxënënsit u dërguan në spital për të marrë ndihmën mjekësore dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Dy drejtuesit e automjeteve do të merren në pyetje për hedhur dritë rreth ngjarjes./lapsi.al

The post Aksidentohen nxënësit në Pukë, katër të lënduar appeared first on Lajminet.

Comments
To Top