21,04,2024

Bandat e armatosura gjobisin një biznesmen

Must Read

Osman Pana është goditur në orën 6.30 të mëngjesit pranë biznesit të tij. Rasti i denoncua nga Partia Demokratike. Sipas saj, “ky ishte një paralajmërim i bandës ndaj biznesmenit dhe besohet se ngjarja vjen pas gjobës që banda i ka vënë atij”.

PD thotë se “terrori i këtyre bandave në Sukth është i pranishëm prej kohësh, dhe policia e di kush janë personat, por nuk merren masat, sepse maskat e armatosura janë të lidhura me Vangjush Dakon dhe Edi Ramën. “Janë të njëjtët banditë që kanë terrorizuar qytetarët në zgjedhjet e fundit lokale, që kanë dhunuar komisionerët, banditë që ishin në shërbim të Dako-Ramës”, thuhet në denoncimin e PD. /Lapsi.al

The post Bandat e armatosura gjobisin një biznesmen appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasje e mbetur në tentativë në Ferizaj

Me datën 19.04.2024 në ora 17:47 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë se në udhëkryqin e rrugëve...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img