Uncategorized

Aksidentohen me kali, humb jetën një person


Publikuar më:


Foto-ilustrim

Kafsha ka qenë në mes të rrugës dhe për shkak të errësirës drejtuesi i mjetit nuk e ka parë.

Aksidenti ka qenë fatal për vëllain e madh, i cili ka humbur jetën. Raportohet se ngjarja ka ndodhur pranë Urës së Selenicës.

The post Aksidentohen me kali, humb jetën një person appeared first on Lajminet.

Comments
To Top