29,09,2023

Godet me veturë, pastaj sulmon edhe fizikisht viktimën

Must Read

aksident

Një person është arrestuar në Kamenicë, pasi që i njëjti me veturën e tij ka goditur veturën me të cilën po lëvizte një persona tjetër. I dyshuari pastaj ka dalur dhe e ka sulmuar edhe fizikishtviktimën, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsame vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img