Uncategorized

Aksidentohen 8 makina në autostradën Tiranë-Durrës


Publikuar më:


Policia

Burime të Shekullitnga policia bëjnë të ditur se nga përplasja e 8 makinave nuk ka pasur asnjë të lënduar, por vetëm dëmtime të automjeteve.

Mësohet se nga përplasja e automjeteve është rënduar trafiku. Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

The post Aksidentohen 8 makina në autostradën Tiranë-Durrës appeared first on Lajminet.

Comments
To Top