Uncategorized

Aksident si në filmat aksion, makinat përplasen në bulevard (Foto)


Publikuar më:


Dy mjete, njëri tip “Golf” dhe tjetri tip “Fiat” janë përplasur me njëra-tjetrën, fatmirësisht pa shkaktuar viktima.

Siç duket edhe nga pamja, njëra prej makinave është përmbysur plotësisht.

Dyshohet se shkak i aksidentit mund të jetë bërë drejtimi i mjeteve në gjendje të dehur.

The post Aksident si në filmat aksion, makinat përplasen në bulevard (Foto) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top