21,04,2024

Aksident në Velipojë, një i vdekur

Must Read

Mësohet se një automjet ka dalë nga rruga në vendin e quajtur Vinjol.

Për pasojë, ka humbur jetën një person, identiteti i të cilit nuk është bërë ende i ditur.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

The post Aksident në Velipojë, një i vdekur appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img