Uncategorized

Aksident në Korçë, plagoset një 21-vjeçare


Publikuar më:


Dy automjete, një tip “Volsvagen” i drejtuar nga 26-vjeçari L.H dhe një makinë e tipit “Fiat” me drejtues  A. B, rreth 32 vjeç, u përplasën njëra me tjetrën. Si pasojë e aksidentit, u plagos 21-vjeçarja E. T, banuese në Korçë.

E reja ishte  pasagjere në mjetin tip “Volsvagen “, ndërsa ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Nga hetimet para të policisë aksidenti ka ardhur si pasojë e shpejtësisë.

The post Aksident në Korçë, plagoset një 21-vjeçare appeared first on Lajminet.

Comments
To Top