16,04,2024

Rasti i Kumanovës, familjarët e policëve të vrarë me dyshime

Must Read

Ai tanimë nuk beson as në gjykata, që sipas tij, nuk kanë kapacitet për të zbardhur rastin, në mënyrë që qytetarët të mësojnë të vërtetën.

Për nder të policëve të vrarë, sot familjarët dhe të afërmit vizituan varret e tyre, ku vendon lule, raporton AM, transmeton KosovaPress.

The post Rasti i Kumanovës, familjarët e policëve të vrarë me dyshime appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img