Uncategorized

Aksident në autostradën Tetovë-Shkup (VIDEO)


Publikuar më:


Policia shqiptare

Në një video të postuar në rrjetet sociale, shihen se si disa ngasës të motoçikletave janë ndalur në autostradë dhe njëra motoçikletë duket e dëmtuar, shkruan lajmi.net.

Më pas një veturë e cila është në shpejtësi, godet në qen, me ç’rast shihet se si pjesa e përparme e veturës dëmtohet.

Sipas imazheve, nuk duket të ketë të lënduar në njerëz.

Për më shumë shikoni videon duke klikuar këtu /lajmi.net

 

The post Aksident në autostradën Tetovë-Shkup (VIDEO) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top