Uncategorized

Aksident me fatalitet, humb jetën një vajzë, lëndohet një tjetër


Publikuar më:


Policia shqiptare

Mësohet se viktima është 23-vjeçarja me iniciale F.Q, banuese në Vlorë. Viktima drejtonte makinën tip Benc me targa AA 282 MG dhe ka humbur drejtimin e mjetit si pasojë e shpejtësisë, duke dalë jashtë rrugës, shkruan syri.

Për pasojë, ka humbur jetën 23-vjeçarja dhe është plagosur një 29-vjeçar me iniciale E.M nga Pogradeci, i cili ishte pasagjer në makinën që u aksidentua.

I plagosuri u dërgua në Tiranë në gjendje të rëndë për të marrë mjekim më të specializuar.

The post Aksident me fatalitet, humb jetën një vajzë, lëndohet një tjetër appeared first on Lajminet.

Comments
To Top