29,09,2023

Inter-Udinese, kush e priste këtë rezultat? [VIDEO]

Must Read

foto (2)

Interi e ka përmbysur rezultatin ndaj Udineses, për të fituar 3:1 në fund. Thereau i kaloi mysafirët në epërsi, por Jovetic me dy gola dhe Eder me një tjetër, ia siguruan tri pikë ‘Neroazzurëve’ nga kjo ndeshje.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img