Uncategorized

Aksident me dy të vdekur tek mbikalimi i Fllakës


Publikuar më:


Aksident

Një mjet Benz ka goditur nga pas një kamion dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Kur shoferi i kamionit ka zbritur të shohë çfarë ka ndodhur, një Fuoristradë e ka marrë përpara dhe si pasojë ai ka gjetur vdekjen. /Syrinet

The post Aksident me dy të vdekur tek mbikalimi i Fllakës appeared first on Lajminet.

Comments
To Top