Show Biz

Adriatik Asllani lanson albumin ‘Live’ (Video)


Publikuar më:


Këngëtari Adriatik Asllani ka lansuar projektin e tij me gjigand, albumin me këngë ‘live’

Ky album i orkestruar nga Ramadan Selimi edhe Labinot Mezini dhe i incizuar në dy studiot ‘Studio Dani & Studio Labi’ ka 12 këngë të dëgjuara  më parë por me të përpunuara në formën me të mirë nga këngëtari.

Ky është albumi i tretë i tij dhe padyshim është zgjidhja më e mirë për dasmat tuaja.

Albumi është lansuar edhe në kanalin Youtube dhe këngët e tij gjenden edhe më poshtë:

Comments
To Top