Uncategorized

5 vjet burg për vlonjatin që rrahu gruan në mes qytetit (Video)


Publikuar më:


44-vjeçari, Pajo pas arrestimit e quajti momentale dhunën ndaj ish-gruas. Edhe gjatë seancës dhe marrjes në pyetje, Pajo pranoi se ishte takuar me ish-gruan e tij Marsela Caushaj disa herë, madje edhe duke konsumuar kafe.

Pajo u akuzua për veprën penale “dhunë në familje” dhe vendimi u shpall sot nga gjyqtari Laurent Fuçia.

 

 

//

.

Comments
To Top