Show Biz

2Ton publikon projektin e ri ‘Gjithë jetën’


Publikuar më:


Reperi i famshëm kosovar, 2Ton ka publikuar projektin e ri.

Kënga e re mban titullin ‘Gjithë jetën’ dhe është publikuar edhe me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën edhe këtë herë është kujdesur vet reperi, ndërsa melodia nga Nego&Zen, klipi u realizua nga Grandmedia.

Kënga tashmë është publikuar në kanalin ‘Youtube’.

Kujtojmë që 2Ton gjatë sezonit të verës ka qenë mjaft aktiv me koncerte dhe projekte./Indeksonline/

To Top