Uncategorized

15-vjeçarja denoncon: Më ngacmon seksualisht vëllai 36 vjeç


Publikuar më:


Përdhunim/ Foto ilustruese

I.Sh rezulton të jetë me precedentë penale, pasi është i dënuar për vjedhje dhe plagosje të lehtë me dashje.

Sipas denoncimit nga motra me baba tjetër, K.I 15-vjeçare, vëllai i saj e ngacmonte seksualisht në banesë, në mënyrë të përsëritur. Ai akuzohet edhe se e ka përndjekur motrën e tij.

Pas denoncimit dhe vënies në pranga të 36-vjeçarit, policia ka lëshuar urdhër-mbrojtje ndaj 15-vjeçares./ Gazeta Express

 

The post 15-vjeçarja denoncon: Më ngacmon seksualisht vëllai 36 vjeç appeared first on Lajminet.

Comments
To Top