Uncategorized

​Zaev: Zgjedhje të lira për dalje nga kriza


Publikuar më:


Zoran Zaev

Sipas tij, mënyra e vetme për dalje nga kriza do të jetë përmes zgjedhjeve të besueshme dhe legjitime, ndërsa gjithçka tjetër ai thotë se është skenar i padëshiruar që mund t’i ndodh Maqedonisë, raporton AM, transmeton KosovaPress.

Zgjedhjet në Maqedoni ishte e paraparë të mbaheshin me 5 qershor, por partitë politike nuk i kishin dorëzuar listat e kandidatëve.

The post ​Zaev: Zgjedhje të lira për dalje nga kriza appeared first on Lajminet.

Comments
To Top